Návrh obálky pro příručku Pána jeskyně

Peter Scholtz stále ladí ilustraci pro příručku PJ, přinášíme náhled aktuální verze.

Čti dále…

Tvorba bestiáře: Lykantropové

Abychom rozšířili základnu přispěvatelů Bestiáře, rozhodli jsme se vyzkoušet nový přístup. Podobně jako u hry samotné nezáleží ani tak na umu a zkušenosti jako na odhodlání bavit sebe i ostatní, bude v kapitole o lykantropech vesměs jedno, jak dobře umíš psát. Důležité je inspirovat.

Máš nějakou poutavou historku, kde je klíčovou postavou kancodlak, krysodlak, medvědodlak, tygrodlak nebo vlkodlak? Pokud ano, poděl se o ní! Nejpoutavější příběhy převedeme přímo tady na webu do pracovní verze textu pravidel, ze kterého budou hned moct čerpat PJové hledající do své hry nějakého člověka se srdcem šelmy.

Čti dále…

Sociální interakce – verze II

Přinášíme druhou verzi kapitoly o sociálních interakcích, kterou jsme upravili na základě vašich připomínek a návrhů. Děkujeme za ně!

Srdcem Jeskyní a draků jsou hrdinské příběhy o bojích s monstry, překonávání překážek a prozkoumávání neznámého. Ne vše však musí mít podobu fyzických nástrah. Kupříkladu dvorní intriky, osobní nepřátelství, konspirace a mnoho dalších hrdinských i všedních věcí vede dobrodruhy do styku s obyvateli okolního světa.

Čti dále…